Hej, pod numerem #135 też wrzucałeś tą kasetę. Obie lekko różnią się kolorystycznie. Jest to kwestia skanu okładki czy faktycznie to dwa różne wydania?
Kolory to kwestia skanu, bo okładki są identyczne. Wprowadziłem obie, bo kasety różnią się zawartością (inne odcinki). Możliwe, że jedna trafiła do mnie w podmienionym pudełku.
Dzięki za info. Właśnie robię przegląd swoich Kopciuchów i na tej są odcinki 10-12. Na pudełkowych Mercury 1-3 i 4-6. Na kartonikowych z Dayglob po jednym, pierwszy i drugi. Te wyglądają prawie identycznie jak z Marksoftu, różnią się tylko napisami z tyłu. Jeśli mogę jeszcze dopytać: na tej z Makrsoftu też jest tylko drugi odcinek? Swoją sztukę mam w folii i nie chcę otwierać.
Mam zanotowaną następującą zawartość:
MarkSoft 2 #77 – odcinek 2
Mercury 1 #45 – odcinki 1-3
Mercury 2 #471 – odcinki 4-6
Jawi #135 – odcinki 13-15 („Miłość. Izabela ucieka”, „Sekret Księcia Charlesa”, „Oszuści”)
Jawi #865 – odcinki 1-3
MarkSoftu nie ma sensu otwierać, nagranie u nich jest w beznadziejnej jakości w porównaniu z pierwotnym wydaniem od Mercury. Co do Jawi – wygląda na to, że mogli wydać cały serial na kasetach z identycznymi kartonikami… 🤦♂️
Trzy kasety – trzy zestawy odcinków. Może być tak jak piszesz. Z jednej strony ciekawe posunięcie, z drugiej totalnie od czapy. Zostaje zbierać i sprawdzać.
Jeśli robisz sobie listę to 10-12 mają tytuły: 10. Smutny skrzypek 11. Opowieść o miłości 12. Bal
Jeszcze raz dzięki za odpowiedź 🙂
Hej, pod numerem #135 też wrzucałeś tą kasetę. Obie lekko różnią się kolorystycznie. Jest to kwestia skanu okładki czy faktycznie to dwa różne wydania?
Kolory to kwestia skanu, bo okładki są identyczne. Wprowadziłem obie, bo kasety różnią się zawartością (inne odcinki). Możliwe, że jedna trafiła do mnie w podmienionym pudełku.
Dzięki za info. Właśnie robię przegląd swoich Kopciuchów i na tej są odcinki 10-12. Na pudełkowych Mercury 1-3 i 4-6. Na kartonikowych z Dayglob po jednym, pierwszy i drugi. Te wyglądają prawie identycznie jak z Marksoftu, różnią się tylko napisami z tyłu. Jeśli mogę jeszcze dopytać: na tej z Makrsoftu też jest tylko drugi odcinek? Swoją sztukę mam w folii i nie chcę otwierać.
Mam zanotowaną następującą zawartość:
MarkSoft 2 #77 – odcinek 2
Mercury 1 #45 – odcinki 1-3
Mercury 2 #471 – odcinki 4-6
Jawi #135 – odcinki 13-15 („Miłość. Izabela ucieka”, „Sekret Księcia Charlesa”, „Oszuści”)
Jawi #865 – odcinki 1-3
MarkSoftu nie ma sensu otwierać, nagranie u nich jest w beznadziejnej jakości w porównaniu z pierwotnym wydaniem od Mercury. Co do Jawi – wygląda na to, że mogli wydać cały serial na kasetach z identycznymi kartonikami… 🤦♂️
Trzy kasety – trzy zestawy odcinków. Może być tak jak piszesz. Z jednej strony ciekawe posunięcie, z drugiej totalnie od czapy. Zostaje zbierać i sprawdzać.
Jeśli robisz sobie listę to 10-12 mają tytuły: 10. Smutny skrzypek 11. Opowieść o miłości 12. Bal
Jeszcze raz dzięki za odpowiedź 🙂
A ja dziękuję za tytuły 😊